Darmowa diagnoza konsoli Sony PS4 PlayStation 4

  • e4086627-5fef-4275-ad39-e2f02780ae6d
  • Darmowa diagnoza konsoli Sony PS4 PlayStation 4

Darmowa diagnoza konsoli Sony PS4 PlayStation 4

Darmowa diagnoza konsoli Sony PS4 PlayStation 4!

W naszym serwisie wstępna diagnoza wszystkich konsol jest, była i zawsze będzie darmowa. Nie ważne czy masz problem z wyświetlaniem obrazu, odczytem gier czy nie łączącymi się kontrolerami z konsolą. Dostarcz ją do nas, na ul. Teligi 24 w Krakowie a na poczekaniu oszacujemy koszty i opłacalność naprawy. Oczywiście wstępna diagnoza nie jest zobowiązująca dla żadnej ze stron. Czasami przecież trzeba przespać się z tematem ;).

Dlaczego diagnoza konsol w naszym serwisie jest darmowa?

9/10 usterek występujących w konsolach jest powtarzalnych. Bazując na naszym doświadczeniu i autorskich metodach testowania już po pierwszym podłączeniu jesteśmy w stanie oszacować co dolega pacjentowi i jakie są widełki naprawy.

Dlaczego podajemy widełki cenowe a nie konkretną kwotę?

Bez dokładnej diagnozy nie jesteśmy w stanie stwierdzić który dokładnie element jest uszkodzony. Dla przykładu posłużę się konsolą która nie wyświetla obrazu na ekranie telewizora. Najprawdopodobniej spowodowane to jest uszkodzonym gniazdem HDMI, jednak problem ten może powodować uszkodzony układ skalujący Panasonic MN86471A (cuh-1004, cuh-1116), MN86472 (cuh-1216, slim, pro). Oczywiście może też się tak okazać, że uszkodzony jest układ i gniazdo. Ostatnio naprawiałem konsolę, która przerywała obraz przez uszkodzony układ skalujący. Klient myślał, że to kwestia gniazda i wyrwał je z płyty głównej.

Ile czasu trwa darmowa diagnoza?

80% usterek jesteśmy w stanie zdiagnozować i wycenić do 10 minut. Rzadziej spotykane usterki wymagają pozostawienia konsoli na 24 godziny.

Dlaczego na stronie nie ma cennika naprawa?

Ceny napraw uzależnione są w głównej mierze od ceny części a te cały czas się zmieniają. Inna sprawa, że do każdej naprawy podchodzimy indywidualnie. Usterki są różne więc cennik byłby bardzo obszerny i nie zawsze aktualny. Aby nie straszyć klientów postanowiliśmy nie umieszczać cen. Zawsze można do nas zadzwonić lub napisać maila i wówczas podamy aktualną cenę i orientacyjny czas naprawy.

Ile wynosi czas naprawy?

Wszystko zależy od obłożenia. Oczywistym jest, że w okresie wakacji korzystamy z konsol mniej niż w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Co za tym idzie w okresie zimowym obłożenie zawsze jest większe. Jak w punkcie powyżej najlepiej zawsze zapytać.

Więcej o autorze

Lucjan Wodzisławski

Brak komentarzy

Dodaj odpowiedź

Naprawa pada, kontrolera PlayStation DualShock 4Wymiana analoga w padzie Sony Dualshock 4Wymiana analoga w padzie Sony Dualshock 4Wymiana analoga w padzie Sony Dualshock 4